על הצוות

רוני בן טובים

מנהלת פיתוח תכנים והדרכה

רוני ילידת ישראל, אמנית מחנכת, כיום, סטודנטית לתואר ראשון במסלול אמנות וחינוך בסמינר הקיבוצים. רוני גדלה בתל אביב, ולמדה בבית הספר התיכון עירוני א' לאמנויות, במגמת המחול. לפני גיוסה לצבא,יצאה רוני לשנת שירות בעיר מודיעין במסגרת תנועת תרבות. במסגרת השנה הזאת, לקחה חלק בפעילות חינוכית אומנותית נרחבת בעיר שכללה בתוכה קבוצות ריקוד ואומנות, הפקות אירועים יצרניים לנוער בעיר, עבודה בבתי ספר, ובניית תכנים חינוכיים שמשלבים בתוכם יצירה ואמנות. גם בתפקידה הצבאי עסקה רוני בהדרכת נוער וכשסיימה את שירותה הצבאי החלה לעבוד בגן חינוך מיוחד עם ילדים על הספקטרום האוטיסטי בתור סייעת ומשלבת.   

 עומרי וסרמן

סמנכ״ל פיתוח ותפעול

עומרי יליד ישראל, מוזיקאי פעיל ובוגר התואר הראשון במוזיקה של הקריה האקדמית אונו. עומרי גדל והתחנך בקיבוץ מסילות, בתקופת נעוריו לקח חלק פעיל בתנועת הנוער השומר הצעיר ובסיום לימודיו יצא לשנת שירות במסגרת התנועה. הפעילות החינוכית במסגרת תנועת הנוער ואנשי החינוך אשר ליוו את עומרי לאורך הדרך במסגרות החינוכיות השונות, יצרו אצלו את הבסיס וההבנה העמוקה כי לעבודה חינוכית בתוך קהילה ולדרך בה נבחר לחנך את הנוער יש השפעה עצומה אלינו כחברה.  מתוך היותו מוזיקאי פעיל, עומרי רואה את ההשפעה האדירה שיש לאומנות על אנשים ואת השינוי העצום שהיא יכולה לחולל בתוך החברה בה אנו חיים. עומרי ייסד את העמותה מתוך שאיפה ליצור מסגרת חינוכית אשר באמצעות החשיפה והעיסוק באומנות תביא לשינוי מהותי בתוך החברה.

 נמרוד רדיאן גורדון

מנכ״ל ויושב ראש

נמרוד יליד ישראל, מוזיקאי פעיל וסטודנט בבית ספר לעבודה סוציאלית של אוניברסיטת בר אילן במגמה קהילתית. נמרוד חי מחצית מחייו מחוץ לישראל בעקבות העבודה של אימו במשרד החוץ, וסיים תיכון בבית ספר בין לאומי במקסיקו סיטי. את נמרוד חנכו מנהיגים חברתיים בתחומי האמנויות, חינוך, רווחה, יזמות ובתחום בניית קהילות. באמצעות הידע הנרכש, נמרוד הקים את התשתיות להקמה של מרכז תרבות קהילתי לאוכלוסיות בסיכון במקסיקו. מאז, נמרוד עבד עם ילדים על הרצף האוטיסטי ונוער מישראל בתחומי החינוך והרווחה במסגרות תעסוקתיות, עצמאיות ובגדר השירות שלו. התנסותו בשטח והסיוע השוטף של מורי דרך יצרו אצל נמרוד הבנה וגישה ייחודית לחינוך פרטני, קבוצתי וקהילתי. נמרוד ייסד את העמותה עם האמונה בכוח של העצמה אישית וקהילתית באמצעות תרבות וחינוך.

נועם-לי נמט

רכזת תוכן באמנות לשם שינוי

נועם-לי היא ילידת ישראל, אמנית במגוון דיסציפלינות ואשת חינוך. נעמי עוסקת באמנות פלסטית ובעבר, גם נגנה ורקדה בלט מודרני ולירי. נועם-לי עשתה שנת שירות בשומר הצעיר והתגייסה ליחידת מורות חיילות. היא שרתה חצי שנה במועצה המקומית שלומי ולקחה חלק בקבוצת תיאטרון אותו ליוותה. במקביל לכך, נועם-לי עבדה עם נוער במסגרות חינוך פורמליות ובלתי פורמליות. לאחר מכן, נועם-לי יצאה לקורס פיקוד ופקדה על כ-20 חיילות ב-5 ערים שונות בדרום הארץ. נועם-לי לוותה אותן בכל העשייה שלהן בשירות שלהן. גם במסגרת הצבא, נועם-לי תמיד הביאה את עולם האמנויות וחיברה את זה לעשייה בשטח ובתכנים שהעבירה לחיילות עליהן פקדה. נועם-לי הצטרפה לעמותה עם האמונה שחינוך ואומנויות זה השילוב והדרך לשינוי מהותי ועשייה מדהימה לנפש האדם.

לינור עונה

רכזת תוכן באמנות לשם שינוי

לינור היא ילידת ישראל, ובוגרת מגמת מחול בתיכון הרא״ה. לפני השירות הצבאי, לינור יצאה לשנת שירות מטעם תנועת תרבות, במסגרתה חינכה והדריכה בתחומי אמנות שונים, והיוותה חלק מצוות מחלקת הנוער של העיר מודיעין. לאחר מכן המשיכה למסלול הנח״ל בתור מורה חיילת, ושירתה כשנתיים בתיכונים ובמסגרות שונות לנוער ולילדים בעפולה. כיום, לינור ממשיכה לעסוק בריקוד ובתחומי אמנות נוספים, ביניהם מוזיקה ותיאטרון.

נעה הלוי

רכזת שיווק ויחסי ציבור

נעה היא ילידת ישראל, אשר כותבת ועוסקת בתיאטרון לאורך חייה. נעה למדה במגמת התיאטרון בבית הספר הכפר הירוק לצד התנסויות שונות במשחק ובכתיבה ספרותית ומחזאית. לצד זאת, היא הייתה מדריכה בתנועת הנוער כנפיים של קרמבו ובהמשך גם אחראית על הקשר עם החניכים ומשפחותיהם וחלק מהצוות המוביל את הסניף. חוויות והתנסויות אלו לימדו את נעה להעריך אומנויות שונות ואת חשיבותן, תוך אמונה בכוחן של מסגרות שונות אשר מכילות ומאפשרות לכל אחד להיות מי שהוא ולבטא את עצמו תוך קבלת תמיכה מלאה לעשות כן.

עדי פז

יועצת חינוכית ואמנותית

עדי פז היא ילידת ישראל. שחקנית, רקדנית, יוצרת עצמאית, כוריאוגרפית, במאית ומורה לתאטרון-מחול. בוגרת תואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה במסלול תאטרון-מחול בסמינר הקיבוצים. כיום סטודנטית לתואר שני בתרפיה בתנועה בסמינר הקיבוצים. מלמדת ילדים ובני נוער תאטרון ותנועה כבר יותר מעשור ילדים, במסגרות מגמות תיאטרון ומחול ברחבי הארץ. עדי יצרה 5 יצירות תיאטרון-מחול עצמאיות אשר עלו על במות שונות בארץ ובחו״ל. עדי חברה באנסמבל תיאטרון ״קליפה״ בתל-אביב. עדי מלאת תשוקה ואמונה בתחום החינוך דרך אמנויות ומאמינה כי האמנויות מעשירות את חייו של האדם, מקנות ערכים חשובים כמו משמעת עצמית, התפתחות אישית ואכפתיות חברתית, ומעבר לכך האמנויות מחנכות את האדם להיות פתוח, יצירתי, רגיש, סבלני יותר ובעל רצון לתרום יותר לזולת.  

שרש רינסקי

רכזת תוכן באמנות לשם שינוי

שרש ילידת ישראל, אמנית ואשת חינוך. כיום סטודנטית לתואר ראשון בפסיכולוגיה ואמנות באוניברסיטת בן גוריון בנגב. שרש גדלה בכפר סבא ולמדה בבית הספר הכפר הירוק בכיתת מנהיגות ובמגמת אמנות. לפני גיוסה לצבא שרש הדריכה בחוגי סיירות של הקק"ל והמשיכה במסגרת זו לשנת שירות בצפון הארץ. בצבא המשיכה את התהליך החינוכי והתגייסה לתפקיד מורה חיילת במועדוניות רווחה בחולון. לאחר סיום השירות הצבאי הדריכה חוגים, עבדה כמשלבת ולמדה קורס שפת סימנים וקורסי בובנאות. מאז תחילת התואר הראשון שרש עוסקת בחונכות אישית וליווי קבוצתי. תחום האמנות הפלסטית משמש ומלווה אותה לאורך השנים ככלי להעברת תכנים וליצירת קשר תומך בין אנשים, מתוך אמונה שאמנות היא כלי משמעותי להעצמה, עיבוד חוויות וביטוי אישי.

© 2020 האתר נבנה באמצעות Wix.com

info@parto.org.il   |  Israel Tel Aviv, תל אביב יפו - ישראל |

  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon
  • YouTube